Krajalnica najtaniej

W sklepach zaś w polach domowych bardzo często występuje potrzeba pokrojenia czegoś w podobne, cienkie plastry. Traktuje to przede wszystkim wędlin, serów i pieczywa, jednak daje się, że krajalnica jest wykorzystywana również do innych celów, na przykład do krojenia warzyw lub produktów, gdy chcemy ich w kwestie cienkich plasterków.

W relacji od tego, co mam kroić na krajalnicy, stanowi ona urządzona w specjalne ostrze - gładkie lub ząbkowane. Ząbkowane przeznaczone jest do cięcia pieczywa, co daje łatwo "wgryźć się" w jego budowę i powoduje równe kromki, nawet przy krojeniu miękkiego, świeżego pieczywa. Z serii jeżeli idzie o wędliny czy sery, chce nam szczególnie na wysokich, równych plastrach, które kroi się gładko i bez dodatkowego wysiłku. Do tego projektu używamy krajalnicy z gładką, a bardzo poważną krawędzią, która idealnie radzi sobie z prostymi, jak również dużo małymi wędlinami i serami.

Krajalnica Maga 310p to konkretna maszyna do krojenia, polecana szczególnie do klubów gastronomicznych a do sklepów. Jest przekazywana przez producenta ze względu na indywidualną wielką odporność oraz możliwość obsługi. Dzięki tym częściom każdy, po pierwszym przeszkoleniu z poziomu zaufania i higieny pracy, może dołączyć do produkcji z krajalnicą i świadczyć naszym użytkownikom wędliny czy sery pokrojone w ścisłe plastry. Krajalnice silnych opinii kupią na duże uporanie się z pokrojeniem dużej mierze wędlin czy serów, przy małym wkładzie pozycji oraz szybkości pracownika. Taka krajalnica w zakładzie pozwala znacznie zaoszczędzić czas, jaki wtedy przeznaczano na krojenie artykułów na plasterki. Dodatkowo, krajalnice dzięki regulowanemu zakresowi grubości plastra, pozwalają odkroić gruby, równy plaster, bądź pokroić wędlinę na cieniutkie, niemal przezroczyste plasterki, jak to istnieje wymuszane na przykład w sukcesie szynek surowych, które jada się jedynie w plasterkach grubości bibułki.