Program ksiegowy aga

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, zarabiające w medium Windows, są bardzo funkcjonalne natomiast ich obsługa intuicyjna. Istnieje zawsze wciąż grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli toczyć się tabulatorem. Istnieją również firmy lub przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w tamte komputery. Dla nich tylko stworzono program Comarch Klasyka, jaki oferuje wszystkie innowacyjne rozwiązania i drodze w idealnej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w sumy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i ciężkiej. Pozwala na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, razem z rejestracją operacji handlowych, ponadto w walutach obcych. W ramach aplikacji dostępna jest możliwa liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Goji creamGoji cream Hatékony, természetes ránctalanító krém az öregedés jelei ellen

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zaimplementowaną bazę banków, jaką można zastosować do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym odcinkiem programu jest element Płace. Zapewnia on ofertę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i obliczania zarobków. Bogata w nim odnotowywać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten idzie również na przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a ponadto generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla wszystkich klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do nowych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Pewno wówczas stanowić wyjątkowo oryginalna oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może mieszać się z 40% rabatem, a najnowsza wersja aplikacji została opracowana w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia i planowane zmiany w przepisach, jakie z nowych powodów mogą po prostu nie przybyć do grupie klasycznej.